Kategorie

 • Ślężak-Bis
  Pomoce Dydaktyczne
  Mirosław Galacki

  57-220 Ziębice ul. Zamkowa 19

  Bank Zachodni WBK SA

  25 109023850000000117489345

  NIP: 887 102 11 91
 • E-mail:biuro@slezakbis.pl
 • Telefon 604 405 970
 • Fax 71 313 97 46
 • Godziny działania sklepucodziennie 7.00 - 16.00, w soboty 9.00 - 15.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
» Plansze dydaktyczne szkolne / edukacyjne

Plansze dydaktyczne szkolne / edukacyjne

Oferta plansz i map edukacyjnych

Każda plansza umieszczona jest tematycznie w swojej kategorii/przedmiocie szkolnym/

 

Do podstawowego wyposażenia sal lekcyjnych należą plansze dydaktyczne. Są to materiały poglądowe, które wzbogacą i zilustrują materiał przerabiany na zajęciach. Dzięki nim uczniowie chętniej zainteresują się tematem, a przystępna forma sprawi, że przedstawiane na lekcjach fakty zostaną łatwiej i na dłużej zapamiętane. Posiadamy szeroki wybór plansz edukacyjnych z różnych przedmiotów i dedykowanych różnym poziomom zaawansowania. Zapraszamy nauczycieli, dyrektorów szkół bądź placówek edukacyjnych, a nawet rodziców do obejrzenia bogatej oferty dostępnych w naszym sklepie materiałów edukacyjnych.

Plansze szkolne mają szczególne znaczenie w przypadku młodszych klas. Kolorowa, przystępna forma ułatwia zapamiętywanie, a uwagi mnemotechniczne pozwalają opanować materiał na dłużej. Abecadło, Budowle i mieszkania zwierząt, Działania arytmetyczne czy Dzieje geologiczne Ziemi to tylko przykłady licznych plansz dydaktycznych dedykowanych nauczaniu początkowemu. Tylko dla tego poziomu posiadamy w ofercie aż ok.500 plansz. Zachęcamy jednocześnie do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty rabatowych zestawów plansz.

Plansze szkolne do wszystkich przedmiotów - Plansze edukacyjne w ciekawych zestawach rabatowych

Lekcjami na których plansze edukacyjne są wręcz niezbędne są lekcje języków obcych. Zestawy czasowników nieregularnych, przykładowe wzory odmian, stopniowanie - wszystko to trzeba wciąż utrwalać i powtarzać. Dobrze, gdy uczniowie mogą do tego wrócić w każdej chwili, nawet w przerwach lekcyjnych. W dobrze przygotowanej klasie, gdzie uczniowie mogą skorzystać z różnorodnych pomocy dydaktycznych, łatwiej zachęcić do nauki i regularnego poszerzania wiadomości. Posiadamy plansze szkolne z języka angielskiego, niemieckiego, a także rosyjskiego.

Plansze dydaktyczne – nauka jest ciekawa!

Asortyment sklepu Ślężak-Bis obejmuje plansze dydaktyczne ze wszystkich obowiązkowych przedmiotów szkolnych, a więc matematyki, biologii, geografii czy historii. Posiadamy też plansze do nauki zagadnień związanych z językiem polskim, religią i etyką, historią sztuki, chemią bądź ekologią. Jednym z głównych kryteriów wyboru proponowanego Państwu asortymentu jest dla nas nie tylko estetyczna, ale też - a nawet przede wszystkim - merytoryczna warstwa plansz szkolnych. Stworzyli je pedagodzy specjaliści uwzględniając potrzeby i materiał edukacyjny. Zapraszamy ponadto klientów prywatnych do złożenia zamówienia - takie plansze jak choćby te do nauki języka lub wzorów matematycznych przydadzą się niejednokrotnie. Jednocześnie proponujemy Państwu rabatowe zestawy plansz edukacyjnych, których cena mile Państwa zaskoczy. Serdecznie zapraszamy.
Plansze są umieszczone tematycznie w kategoriach/przedmiotach szkolnych/

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Nasze hity

Nasze nowości

Hity sklepowe

Bryły ścięte

Bryły ścięte

255,00 zł210,00 zł
  Bryły ścięte są produktem stworzonym przez firmę Ślęzak-bis. Komplet składa się z 7 sztuk o wysokości ok 18 centymetrów. Najlepsze bryły geometryczne dla szkół. W skład wchodzą: - Ostrosłup ścięty o podstawie kwadratu - Stożek z ukośną płaszczyzną…
Bryły - Budujemy Bryły Szkieletowe

Bryły - Budujemy Bryły Szkieletowe

279,00 zł
Wspaniały zestaw manipulacyjny dla młodszych uczniów, choć nie tylko.. Wielość otworów w kulkach pozwla łączyć je ze sobą za pomocą patyczków pod różnymi katami. Dzięki temu można tworzyć nie tylko graniastosłupy i ostrosłupy, lecz także bryły ścięte.…
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl